Par mums


Mēs esam Stas un Gita, veloceļotāji-piedzīvojumu meklētāji. Pirmo velo ceļojumu kopā mēs paveicām 2010. gadā, kad devāmies prom no Latvijas uz karsto Spāniju, lai tur pārlaistu ziemu un apsktītu citas valstis. Vēlāk no turienes, apmetot loku apkārt Eiropai, mināmies atpakaļ uz Latviju. Nepagāja ne pusgads kā mēs no Latvijas atkal aizmukām, lai apmestos uz dzīvi Barselonā.
Barselonā mēs dzīvojam skvotā, nestrādājam, jo Spānijā visnotaļ sarežģīti atrast jebkādu darbu ‘šajos laikos’. Bet laiku mēs veltīgi nezaudējam, apgūstam jaunas iemaņas, zināšanas, mācāmies valodu kā arī dzīvot Eiropā bez naudas.
Visu, ko mēs daram un radam mēs cenšamies izdarīt pašu spēkiem un pašu rokām, atrast un piemērot nepieciešamas lietas mūsu projektiem. Skrējienā pēc jaunākām un modernākām lietām cilvēce saražo pārāk daudz lietas, kas ātri vien nonāk miskastē. Mēs šīm lietām cenšamies iedot otru dzīvību, otru iespēju. Tā arī ir šī bloga ideja: parādīt publikai, ka ir iespejams darīt visnotaļ iespaidīgas lietas netērējot milzumdaudz naudas, jo tērējot naudu mēs zaudējam savu brīvību – brīvā laika izpausmē, jo neviens šajā pasaulē nedos naudu tāpatvien. Naudiņu ir jānopelna! Pārdodot savu laiku un spēku, bet dzīves laiks ir ierobežots un pasaule ir tik liela un interesanta!

Šī ir mūsu ‘labo darbu’ dienasgrāmata.

2 komentāri:

Anonīms teica...

Apbrīnoju jūs abus un vēlo ceļavēju, lai arī kurp šis ceļš jūs vestu!

Anonīms teica...

Es netīšām uzdūros Jūsu Spānijas-->Latvijas brauciena aprakstam, tas bija aizkustinošs, ļoti patiktu kas līdzīgs, bet trūktu man drosmes utt... daži gadi pagājuši jau, bet ceru, ka Jums viss izdodās!