Namiņš Ripo 2015Sveicināti dāmas un kungi, puikas un meitenes. Šeku reku pavasara update Namiņš Ripo projektam. 
Man ir tas gods paziņot ka projekts nav apslāpis, bet tikai pamodies no ziemas migas. Viss notiek un attīstās!

Pagājušajā vasarā izminoties no Barselonas līdz Varšavai un atpakaļ trijos mēnešos, nospēlējot ap 10 koncertiem man izdevās savākt tuvu 350 Eiro naudiņu, pabūt daudzās interesantās vietās un satikt daudz interesantu cilvēku. Iemācījos šo to jaunu un sapratu, ka mans mērķis nav tik vienkārši sasniedzams. Bet padoties nav manā stilā! Savus interesantākos piedzīvojumus izklāstīju šoreiz e-zīnā CYCLONAUTICA, ko var lasīt uz datora PDF formātā. Angļu valodā...Šogad turpinām lasīt finanses, materiālus un dalībniekus mūs pašiniciatīvai!

Muzikālais projekt Beyond The Borders dodas atkal labdarības tūrē – Heavy Machinery tour 2015 ar jauni uzcepto albūmu Я один – against the machine, kas ir klausāms online versijā šeit.  
Šogad mums ir garš ceļš priekšā. Veseli četri mēneši klaiņošanas pa Eiropas valstīm. Startējot karstajā Barselonā un finišējot Rīgā! Vasaras tūrē šoreiz dodos līdzbiedru pavadībā un pat ar atbalsta mašīnu, tāpēc sanāks nedaudz mazāk mīties, bet toties pabūt vairāk vietās. Vairāk informācijas par Beyond The Borders tūri variet atrast grupasmājaslapā!

Vairāk par Namiņš Ripo 2015 lasiet speciāli atvēlētā lappuse, kā arī Facebook!  


Nav komentāru: